Склад та механізми дії сиропів Гербіон

Гербіон сироп подорожника заспокоює сухий кашель

Листя подорожника ланцетоподібного

Листя подорожника ланцетоподібного

Слиз з листя подорожника утворює тонкий шар та захищає слизові оболонки дихальних шляхів від подразників, що викликають кашель, і тим самим заспокоює сухий, подразнювальний кашель. Аукубін, який також міститься в подорожнику, має бактеріостатичний ефект та зменшує виразність інфекції верхніх дихальних шляхів та не дає можливості інфекції потрапити в нижні дихальні шляхи.

Квітки мальви звичайної

Квітки мальви звичайної

Квітки мальви звичайної також містять клейку речовину. Екстракт чинить місцеву обволікаючу дію на слизові мембрани верхніх дихальних шляхів. Слиз утворює тонкий механічний захисний шар, завдяки чому зменшується кашльовий рефлекс. Це призводить до усунення сухого, подразнювального кашлю, викликаного подразненням слизової оболонки дихальних шляхів при запаленнях, які зумовлені дією різних подразників зовнішнього середовища.

Вітамін C

Вітамін С бере участь у метаболічних процесах в організмі. Крім того, він покращує імунну відповідь та стійкість організму до інфекцій.

Гербіон сироп подорожника не чинить центральної дії. Він не пригнічує кашльовий рефлекс, а діє місцево на слизову оболонку дихальних шляхів.

Гербіон сироп ісландського моху

Ісландський мох

Ісландський мох

Гербіон сироп ісландського моху містить екстракт ісландського моху зі слизом у формі полісахаридів. Полісахариди утворюють на поверхні слизової оболонки верхніх дихальних шляхів захисний шар, який зменшує кашльовий рефлекс, що викликається зовнішніми подразниками, та заспокоює подразнюючий сухий кашель. Слиз також з’єднується з водою на поверхні слизової оболонки і чинить зволожуючу дію на суху слизову оболонку ротової порожнини та горла.

Гербіон сироп первоцвіту полегшує відхаркування

Корень первоцвіту

Корень первоцвіту

Екстракт кореню первоцвіту має відхаркувальну дію, що виникає, головним чином, шляхом місцевого подразнення слизової оболонки шлунка сапонінами. Це підвищує бронхіальну секрецію, що розріджує мокроту та полегшує відхаркування. Цей механізм називають шлунково-легеневим рефлексом.

Трава чебрецю звичайного

Трава чебрецю звичайного

Екстракт трави чебрецю діє як відхаркувальний засіб і бронхоспазмолітик (знімає спазм). Така дія зумовлена вмістом ефірної олії, основна частина якої вивільняється через легені. При вивільненні ефірної олії через легені, покращується секреції бронхіального слизу та полегшується відхаркування. Основний компонент ефірної олії тимол також виявляє антисептичну активність.

Левоментол

Ментол має антисептичний та охолоджуючий ефект, він часто застосовується у лікування бронхіту та синуситу.

Гербіон сироп плюща стимулює відхаркування, також підходить для застосування у самих маленьких дітей

Листя плюща

Листя плюща

Листя плюща містять сапоніни, які виявляють різну дію: секретолітичну та муколітичну дію, що покращують відхаркування. Бронхоспазмолітичний ефект (знімає спазм) призводить до розширення бронхів. Екстракт плюща також має протимікробний ефект.