Клінічно доведена ефективність сиропів Гербіон

Ефективність сиропів Гербіон була доведена клінічно.

Сиропи Гербіон успішно використовувалися при симптоматичному лікуванні запалень дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем.

У клінічному дослідженні приймали участь 112 пацієнтів, з яких 60 приймали Гербіон сироп подорожника або Гербіон сироп первоцвіту відповідно до виду кашлю. 52 пацієнта були у контрольній групі. У учасників спостерігалися симптоми ларингіту, бронхіту, трахеїту або трахеобронхіту.

Гербіон сироп подорожника

Клінічне дослідження показало, що Гербіон сироп подорожника зменшує частоту нападів сухого кашлю.

Клінічне дослідження - Гербіон сироп подорожника

Через 8-9 днів, частота сухого кашлю зменшувалася у 72% пацієнтів, які приймали Гербіон сироп подорожника.

Гербіон сироп первоцвіту

Клінічне дослідження показало, що Гербіон сироп первоцвіту покращує видалення мокроти.

Клінічне дослідження - Гербіон сироп первоцвіту

У кінці дослідження, відхаркування мокроти булo легшим у 65% пацієнтів, які приймали Гербіон сироп первоцвіту.

Побічних ефектів не спостерігалося.

Reference:
V. A. Ignatev. Clinical study: Efficacy and safety of Herbion plantain syrup and Herbion cowslip syrup. Krka 2007, data on file.

Гербіон сироп плюща

Гербіон сироп плюща був створений у відповідності з найновішими науковими рекомендаціями Європейського Медичного Агентства, що стосуються характеристик екстракту, показань та способу застосування.

Ефективність та безпека листя плюща в клінічній практиці було підтверджено багатьма клінічними дослідженнями. Ці дослідження зібрані та представлені у доповіді ЄМА по Hedera helix L., folium.

Наукові рекомендації ЄМА щодо плюща підтверджують якість, ефективність та безпеку Гербіона сиропа плюща. Препарат рекомендований також і для найменших дітей.

Гербіон сироп ісландського моху

Гербіон сироп ісландського моху містить рослинний екстракт, що рекомендований Світовими монографіями.

Екстракт ісландського моху рекомендується використовувати як засіб для лікування запалення та сухості слизової оболонки горла. Антибактеріальна та противірусна дія, антиоксидантна активність, імуностимулюючий ефект були експериментально доведені для екстракту ісландського моху.

Ефективність екстракту ісландського моху щодо запалення та подразнення верхніх дихальних шляхів та його добра переносимість були продемонстровані в клінічному дослідженні.

ПОСИЛАННЯ : World Health Organisation: WHO Monographs on Selected Medicinal Plants, 2009, Volume 4 (140–148). Доступно за цією адресою: www.who.int/medicines/areas/traditional/SelectMonoVol4.pdf