РОЗБИРАЄТЬСЯ З КАШЛЕМ

ГЕРБІОН ДЛЯ ЛІКУВАННЯ КАШЛЮ

Клінічно доведена ефективність

Сиропи Гербіон мають доведену ефективність та безпеку, що було продемонстровано у клінічних випробуваннях, клінічних дослідженнями, у монографіях ЄАЛЗ, ВООЗ та ЄНАФ.

більше

Гербіон® розбирається з кашлем

ГЕРБІОН ДЛЯ ДІТЕЙ І ДОРОСЛИХ

Сиропи Гербіон розроблені та виробляються компанією KРКА, що успішно впроваджує свою місію уже понад 60 років. Наша ціль – бути надійним партнером в охороні здоров’я для лікарів, фармацевтів та пацієнтів. Таким чином, ефективність та безпека сиропів Гербіон підлягають постійному контролю та оцінюванню.

1. Гербіон сироп плюща однаково ефективний та безпечний у порівнянні з референтним препаратом, що має аналогічний склад.

Під час 7-денного рандомізованого, відкритого, паралельного, порівняльного та мультицентрового дослідження ефективності та безпеки Гербіон сироп плюща порівнювався з референтним препаратом з таким же складом. Дослідження було проведено у групі з 126 пацієнтів із гострим бронхітом.

% пацієнтів з покращенням чи вилікуваним кашлем


Обидва препарати показали:
  • Високу ефективність
  • Дуже добру переносимість
  • Не спостерігалося значних відмінностей у частоті кашлю, інтенсивності кашлю та характеристиках мокроти.

Джерела та література

Uranič N, Barbič-Žagar B. Efficacy and safety of Herbion ivy syrup in patients with cough in acute bronchitis: comparison with a competitive brand with the same composition. Krka Med Farm 2014; 26 (38): 156–162.

2.Гербіон сироп первоцвіту та Гербіон сироп подорожника ефективні та безпечні при симптоматичному лікуванні запальних захворювань дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем.

У клінічних випробуваннях приймали участь 112 пацієнтів, з яких 60 приймали Гербіон сироп подорожника або Гербіон сироп первоцвіту в залежності від типу кашлю. 52 пацієнти були у контрольній групі. Учасники мали симптоми ларингіту, бронхіту, трахеїту та трахеобронхіту.

Клінічні дослідження показали, що Гербіон сироп подорожника знижує частоту нападів сухого кашлю.


За 8-9 днів частота сухого кашлю зменшилась у 72% пацієнтів, що приймали Гербіон сироп подорожника.

Клінічні дослідження показали, що Гербіон сироп первоцвіту покращує виведення мокроти.


Під кінець дослідження, відхаркування мокроти було легше у 65% пацієнтів, що приймали Гербіон сироп первоцвіту.

Не було помічено жодних побічних ефектів – лікування сиропами Гербіон було безпечним.

Джерела та література

Заключний звіт. Відкрите спостережне багатоцентрове не порівняльне паралельне дослідження ефективності та безпеки Гербіон сироп подорожника і Гербіон сироп первоцвіту при покращенні симптомів у дорослих з ларингітом, бронхітом (гострим і загостренням хронічного), трахеїтом та трахеобронхітом. Дані КРКА, д.д., Ново место, Словенія, 2007.

Препарати Гербіон

Гербіон ісландський мох

Гербіон ісландський мох

для заспокоєння сухого подразливого кашлю

більше

Гербіон плющ

Гербіон плющ

для полегшення відкашлювання при вологому кашлі

більше

Безпечні лікарські засоби

Сиропи Гербіон містять рослинні складові природнього походження. Щоб бути зареєстрованими як безрецептурні лікарські засоби, сиропи повинні відповідати кільком національним процедурам та вимогам.

більше

Лікування кашлю

Рослинні сиропи є першим вибором для лікування сухого і вологого кашлю. Натуральні інгредієнти, що входять до складу сиропів, мають широкий спектр дії, що дозволяє безпечно та ефективно лікувати кашель з перших днів його появи.

більше