ІЗ ПЕРШИХ ДНІВ КАШЛЮ

ГЕРБІОН ДЛЯ ЛІКУВАННЯ КАШЛЮ

Клінічно доведена ефективність

Сиропи Гербіон мають доведену ефективність та безпеку, що було продемонстровано у клінічних випробуваннях, клінічних дослідженнями, у монографіях ЄАЛЗ, ВООЗ та ЄНАФ.

більше +

Гербіон® ефективний із перших днів кашлю

ГЕРБІОН ДЛЯ ДІТЕЙ І ДОРОСЛИХ

Безпечні лікарські засоби

Сиропи Гербіон містять рослинні складові природнього походження. Щоб бути зареєстрованими як безрецептурні лікарські засоби, сиропи повинні відповідати кільком національним процедурам та вимогам.

більше +

Лікування кашлю

Рослинні сиропи є першим вибором для лікування сухого і вологого кашлю. Натуральні інгредієнти, що входять до складу сиропів, мають широкий спектр дії, що дозволяє безпечно та ефективно лікувати кашель з перших днів його появи.

більше +

 

Сиропи Гербіон розроблені та виробляються компанією KРКА, що успішно впроваджує свою місію уже понад 60 років. Наша ціль – бути надійним партнером в охороні здоров’я для лікарів, фармацевтів та пацієнтів. Таким чином, ефективність та безпека сиропів Гербіон підлягають постійному контролю та оцінюванню.

1. Гербіон сироп плюща однаково ефективний та безпечний у порівнянні з референтним препаратом, що має аналогічний склад.

Під час 7-денного рандомізованого, відкритого, паралельного, порівняльного та мультицентрового дослідження ефективності та безпеки Гербіон сироп плюща порівнювався з референтним препаратом з таким же складом. Дослідження було проведено у групі з 126 пацієнтів із гострим бронхітом.

% пацієнтів з покращенням чи вилікуваним кашлем


Обидва препарати показали:
  • Високу ефективність
  • Дуже добру переносимість
  • Не спостерігалося значних відмінностей у частоті кашлю, інтенсивності кашлю та характеристиках мокроти.

Джерела та література

Uranič N, Barbič-Žagar B. Efficacy and safety of Herbion ivy syrup in patients with cough in acute bronchitis: comparison with a competitive brand with the same composition. Krka Med Farm 2014; 26 (38): 156–162.

2.Гербіон сироп первоцвіту та Гербіон сироп подорожника ефективні та безпечні при симптоматичному лікуванні запальних захворювань дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем.

У клінічних випробуваннях приймали участь 112 пацієнтів, з яких 60 приймали Гербіон сироп подорожника або Гербіон сироп первоцвіту в залежності від типу кашлю. 52 пацієнти були у контрольній групі. Учасники мали симптоми ларингіту, бронхіту, трахеїту та трахеобронхіту.

Клінічні дослідження показали, що Гербіон сироп подорожника знижує частоту нападів сухого кашлю.


За 8-9 днів частота сухого кашлю зменшилась у 72% пацієнтів, що приймали Гербіон сироп подорожника.

Клінічні дослідження показали, що Гербіон сироп первоцвіту покращує виведення мокроти.


Під кінець дослідження, відхаркування мокроти було легше у 65% пацієнтів, що приймали Гербіон сироп первоцвіту.

Не було помічено жодних побічних ефектів – лікування сиропами Гербіон було безпечним.

Джерела та література

Заключний звіт. Відкрите спостережне багатоцентрове не порівняльне паралельне дослідження ефективності та безпеки Гербіон сироп подорожника і Гербіон сироп первоцвіту при покращенні симптомів у дорослих з ларингітом, бронхітом (гострим і загостренням хронічного), трахеїтом та трахеобронхітом. Дані КРКА, д.д., Ново место, Словенія, 2007.

Гербіон ісландський мох

Гербіон ісландський мох

для заспокоєння сухого подразливого кашлю

більше +

Гербіон плющ

Гербіон плющ

для полегшення відкашлювання при вологому кашлі

більше +