Питання, які часто задають

Як я можу дізнатися, який у мене вид кашлю?

У сухого та волого кашлю різні симптоми. Для сухого кашлю характерні відсутність слизу та подразнення верхніх дихальних шляхів. З іншого боку, при вологому кашлі у дихальних шляхах утворюється надмірна кількість слизу. Завдяки простим питанням ви зможете з'ясувати, який у вас тип кашлю.

Чи підходить Гербіон для дітей?

Звичайно! Гербіон сироп ісландського моху може призначатися дітям з 1 року, Гербіон сироп плюща підходить для дітей від 2 років. Гербіон сироп подорожника підходить для дітей з 2-х років, а Гербіон сироп первоцвіту – з 4-х років. Сиропи Гербіон є натуральними та приємними на смак. Читайте більше про кашель у дітей та обирайте відповідний сироп

Як довго має тривати застосування сиропів Гербіон?

Найчастіше кашель є наслідком звичайних вірусних інфекцій. У цьому випадку ми рекомендуємо приймати Гербіон, поки зберігаються симптоми. Але якщо симптоми зберігаються більше ніж два або три тижня, ми рекомендуємо звернутися до лікаря, оскільки у цьому випадку кашель може бути симптомом більш серйозних захворювань.

Чи потрібно мені звертатися до лікаря, якщо у мене кашель?

Якщо симптоми не зникають після одного тижня застосування сиропа, ми рекомендуємо звернутися до лікаря або раніше якщо кашель супроводжується кров'ю у слині, коли у вас є проблеми з диханням або разом із кашлем є висока температура, прискорене серцебиття або виснаження організму.

Чому деякі препарати пропонують одне рішення для обох видів кашлю одночасно?

Знання про два види кашлю і різні підходи до їх лікування все більш і більш поширюються серед спеціалістів та пацієнтів. Сухий та вологий кашель мають різні механізми та передумови. Ось чому ми рекомендуємо обирати препарат від кашлю у відповідності до виду кашлю людини. Гербіон пропонує різні рішення для двох видів кашлю: Гербіон сироп подорожника та Гербіон сироп ісландського моху призначені для заспокоєння сухого кашлю, а Гербіон сироп первоцвіту та Гербіон сироп плюща для полегшення відхаркування.