Боротьба з кашлем

Відмінність між двома видами кашлю важлива, оскільки сухий та вологий кашель треба лікувати різними методами. При сухому, подразнюючому кашлі нам потрібно заспокоїти сухий кашель, а при вологому кашлі нам треба полегшити відхаркування.

Чому ця відмінність така важлива?

Сухий та вологий кашель мають різні механізми. Тому їх треба лікувати різними методами. Так, наприклад, лікування вологого кашлю протикашльовими засобами недоречно, оскільки вони не впливають на відхаркування.

Як полегшити кашель?

По-перше, необхідно усунути причини кашлю, якщо ми їх знаємо. З іншого боку, ми можемо лікувати кашель симптоматично:

  • Відхаркувальні засоби – підходять для полегшення відхаркування при вологому кашлю. Вони розріджують густий слиз, що утворюється в дихальних шляхах, і тим самим, полегшують відхаркування.
  • Протикашльові засоби – підходять для заспокоєння сухого кашлю. Вони діють різними способами, починаючи з протикашльових засобів місцевої дії, що полягає в усуненні подразників, що викликають кашель, та закінчуючи протикашльовими засобами центральної дії, що пригнічують кашльовий рефлекс. Гербіон сироп подорожника не має центральної дії.

Гербіон пропонує природне рішення для обох типів кашлю: сироп, що полегшує сухий кашель, та сироп, що полегшує відхаркування. Сиропи Гербіон підходять для всієї родини, а також для малюків. Дивиться, як діє Гербіон.

Навіщо лікувати кашель?

Кашель може спричиняти різні незручності:

  • Кашель може дратувати, у той же час він може виснажувати пацієнта.
  • Кашель може заважати спати.
  • Кашель також може бути причиною різних ускладнень: біль у - грудях і т.д.

Кашель під час застуди та грипу

Якщо кашель є наслідком застуди та грипу, він може з'являтися разом з іншими симптомами застуди та грипу, такими як біль у горлі, головний біль, біль у м'язах, висока температура, нежить, тощо. У таких випадках зверніться до лікаря щодо правильного лікування цих симптомів.

Коли необхідно звернутися до лікаря?

Нам необхідно звернутися до лікаря, коли кашель триває більше тижня, коли ми помічаємо кров у слині, коли нам тяжко дихати або коли разом з кашлем спостерігається висока температура тіла, прискорене серцебиття або виснаження організму.