Причини кашлю

Що таке кашель?

Що таке кашель?

Кашель – це нормальний захисний рефлекторний механізм дихальної системи для видалення слизу та чужорідних часток у дихальних шляхах. Фізіологічна мета кашлю полягає у звільненні дихальних шляхів від перешкод та у забезпеченні нормального дихання.

Кашель викликається подразненням слизової оболонки дихальної системи. Стимул передається за допомогою спеціальних нервових шляхів до кашльового центру. Це примушує м'язи інтенсивно скорочуватися, що призводить до швидкого видиху і забезпечує швидке видалення часток і слизу з дихальних шляхів.

Що спричиняє кашель?

Найчастіше кашель викликається звичайними вірусними інфекціями (наприклад, грип та звичайна застуда) або чужорідними частинками у дихальних шляхах. З іншого боку, кашель може бути наслідком інших причин, таких як астма, алергічний риніт, проблеми зі шлунком або стравоходом, бронхіт, туберкульоз, пневмонія, коклюш, синусит, паління, небажані ефекти деяких лікарських засобів та інші причини.

Що можна сказати на рахунок кашлю у дітей?

Діти більш схильні до інфекцій, ніж дорослі. Саме тому вони страждають від звичайної застуди набагато частіше. Більш докладну інформацію з цієї теми дивиться, будь ласка, Кашель у дітей.