Вид кашлю

Експерти розрізнюють два види кашлю: сухий та вологий. Основна відмінність між ними полягає у наявності мокроти. При сухому кашлі мокрота відсутня, а при вологому спостерігається надмірне утворення густого слизу. Оскільки сухий та вологий кашель мають різні механізми, їх треба лікувати різними методами.

Експерти розрізнюють різні види кашлю

Відповідно до тривалості кашель може бути гострим (починається раптово, триває до 2-3 тижнів) або хронічним (триває більше 2-3 тижнів).

Відповідно до наявності мокроти експерти розрізнюють два види кашлю: сухий та вологий.

  • Сухий кашель: зазвичай нічим не супроводжується. Не має мокроти, що з'являється у людини під час кашлю. Зазвичай такий кашель має подразнюючу та дратівливу дію.
  • Вологий кашель: коли у людини вологий кашель, спостерігається надмірне утворення густого слизу. Який важко відкашлювати

Чи може сухий кашель стати вологим?

Так, це можливо!

Багато респіраторних захворювань, таких як застуда та грип, починаються з сухого кашлю. Оскільки слизова оболонка висихає, рецептори стають більш подразливими, що змушує людину кашляти. Через декілька днів кашель може стати вологим, оскільки слизова оболонка дихальних шляхів починає виробляти більше слизу.

Оскільки сухий та вологий кашель різні за своєю природою, їх треба лікувати різними способами. Дивіться, як необхідно лікувати кашель.

У вас кашель і ви хочете знати, який вид кашлю у вас? У вашій дитини кашель і ви хочете знати, як допомогти їй? Перевірте, який кашель маєте Ви?