Сила трав
ДЕТАЛЬНІШЕКашель може сильно турбувати. Він може впливати на аспекти вашого життя, наприклад, зіпсувати плани, викликати роздратування та проблеми зі сном. На щастя, існують способи боротьби з кашлем у дорослих або дітей. Існують поради щодо самодопомоги та ефективні безрецептурні препарати.
Нижче наведено найдієвіші способи боротьби з кашлем у дорослих та дітей:
Відмова від відповідальності: Інформація в цьому дописі не замінює консультацію лікаря, діагностику або лікування. Зміст вказаний лише для ознайомлення. Звертайтесь до свого лікаря або інших фахівців у сфері охорони здоров’я, якщо у вас є запитання щодо медичного стану або лікування.
Чай є дієвим засобом при захворюваннях. Чаї мають переваги для здоров’я та допомагають при кашлі. Споживання достатньої кількості рідини полегшить подразнення при кашлі. Він також може розрідити густий слиз, сприяючи відхаркуванню.
Чаї можуть містити лікарські рослини. Якщо ви збираєте та самостійно висушуєте лікарські рослини, радимо вам знайти достовірну інформацію про їхнє безпечне використання, приготування та дозування.
При застуді та кашлі часто п’ють чаї з таких рослин:
Послідовне провітрювання приміщень допомагає при застуді або кашлі. Сухе повітря у приміщенні пересушує ніс, горло та легені. Простим рішенням протягом цілого року є встановлення зволожувача повітря у приміщенні або використання парового інгалятора. Також можна прийняти паровий душ.
Дослідження демонструють, що ефірні олії полегшують симптоми застуди. Вони збільшують кількість носового секрету та покращують консистенцію мокротиння. Деякі з них також мають антимікробні властивості. Однак не рекомендується давати ефірні олії маленьким дітям та у разі підвищеної чутливості.
Для лікування кашлю або застуди застосовуються різні ефірні олії. Ефірна олія чебрецю часто застосовується при кашлі та для лікування респіраторних захворювань. Ефірні олії ялини, сосни, кипариса або евкаліпта також можуть стати в пригоді. Ефірна олія евкаліпта містить цинеол, що сприяє відхаркуванню слизу та полегшенню запалення. Олія м’яти перцевої полегшує кашель та закладеність носу.
Як застосовуйте ефірні олії: Ефірні олії можна вдихати, приймати всередину або наносити на шкіру. Однак ефірні олії необхідно розбавляти з іншими оліями, також відомими як теплоносії, такими як мигдальне, кокосове, жожоба або оливкова олія, для уникнення запалення або будь-якого іншого побічного ефекту. Враховуючи те, що ці ефірні олії застосовуються для лікування кашлю, ми рекомендуємо їх вдихати.
Робіть інгаляції: наповніть каструлю гарячою водою (бажано кип’яченою), додайте кілька крапель ефірної олії, накрийте голову рушником та вдихайте під рушником. Також можна використовувати спеціальні інгаляційні пристрої (зокрема електричні парові інгалятори та випаровувачі). Ці пристрої є корисними, оскільки вдихання водяної пари позитивно впливає на легені та зволожує дихальні шляхи.
Розслаблююча ванна: Приготуйте теплу, розслаблюючу ванну з ефірними оліями. У 30 літрів теплої води додайте 7-9 крапель ефірної олії. Також можна використовувати солі для ванн, що вже містять ефірні олії.
Мед допомагає при кашлі. Перед сном рекомендується прийняти чайну ложку меду. Однак не слід давати мед дітям у віці до 1 року, оскільки у ньому можуть міститись частинки бактерій, шкідливих для немовлят.
Правильне положення тіла під час сну може полегшити кашель у вас або вашої дитини. Сон у вертикальному положенні може зменшити кількість виділень з носа та горла. Але не піднімайте голову занадто високо, оскільки це може спричинити біль у шиї. Якщо у вашої дитини нічний кашель, див. поради.
У разі кашлю потрібні протикашльові препарати. Залежно від виду кашлю вам може знадобитись засіб, що пригнічує кашель, або відхаркувальний засіб. Різниця полягає в тому, що протикашльові препарати застосовуються для припинення дратівливого кашлю, а відхаркувальні засоби – для очищення дихальних шляхів від слизу.
На щастя, в асортименті препаратів Гербіон® є як протикашльові, так і відхаркувальні засоби від обох видів кашлю.
Кашель може бути дуже надокучливим та викликати неприємні відчуття як у дорослих, так і у дітей. На щастя, в боротьбі з кашлем допоможуть різні способи: від домашніх сумішей до сиропу або льодяників від кашлю. Якщо кашель не полегшується або посилюється після 7 днів самостійного лікування, слід проконсультуватись з лікарем.
Дізнайтесь більше про силу трав при кашлі та інших симптомах.
Список використаної літератури
Корисна інформація
Сила трав
ДЕТАЛЬНІШЕВажливість фітотерапії при лікуванні кашлю
ДЕТАЛЬНІШЕНаслідки кашлю для повсякденного життя
ДЕТАЛЬНІШЕГотуйтесь до відпустки без кашлю
ДЕТАЛЬНІШЕ