Сила трав
ДЕТАЛЬНІШЕУявіть собі. Ніч перед великою подорожжю. Ви встигли все зібрати та підготуватись, а потім хтось починає кашляти. Або ще гірше, це трапляється під час вашої подорожі. Ви приїжджаєте та чуєте, як хтось кашляє. Ваша перша думка: «Поїздка зіпсована».
Кашель часто заважає нашим планам. Нижче наведено поради, що допоможуть полегшити кашель.
Відмова від відповідальності: Інформація в цьому дописі не замінює консультацію лікаря, діагностику або лікування. Зміст вказаний лише для ознайомлення. Звертайтесь до свого лікаря або інших фахівців у сфері охорони здоров’я, якщо у вас є запитання щодо медичного стану або лікування.
Влітку, навесні, восени або взимку слід уникати зневоднення. Споживання достатньої кількості рідини допоможе при обох видах кашлю.
Якщо ви страждаєте від сухого дратівливого кашлю, рідина зволожить організм та слизові оболонки дихальних шляхів, та полегшить подразнення. У разі вологого (продуктивного) кашлю, при якому утворюється густий слиз, споживання достатньої кількості рідини сприятиме розрідженню та відхаркуванню.
Ми рекомендуємо пити більше води (2 літри на день для дорослих) або інших теплих напоїв.
Вирушаючи у відпустку, ми готуємо аптечку, в якій також повинні бути безрецептурні протикашльові препарати. Протикашльові препарати представлені у різних формах, таких як сиропи, льодяники, таблетки, порошки тощо. Це може ускладнювати вибір. При виборі засобу необхідно враховувати вікову групу та практичність у застосуванні.
Якими є характеристики кожної лікарської форми?
Сироп
Льодяники
Таблетки, порошки
Якщо у вас або ваших близьких сухий дратівливий кашель, ми рекомендуємо Гербіон® сироп ісландського моху або Гербіон® сироп подорожника. Якщо у вас, вашої дитини або партнера вологий кашель з надмірним виділенням слизу, ми рекомендуємо Гербіон® сироп плюща, Гербіон® сироп первоцвіту або Гербіон® плющ. Препарати Гербіон® підходять для усієї родини. Вони не містять глютену та лактози, та підходять для веганів.
Раптовий кашель може виникнути за кілька хвилин до або після подорожі. Однак кашель можна подолати. З іншого боку, якщо ваш кашель не полегшиться після 7 днів самостійного лікування, рекомендуємо звернутись до лікаря. Кашель часто є наслідком вірусної інфекції дихальних шляхів, тому підтримуєте гігієну кашлю (прикривайте рот під час кашлю, регулярно мийте руки тощо) та вживайте профілактичних заходів під час подорожі, щоб уникнути кашлю.
Див. поради щодо лікування кашлю у статті «6 порад щодо боротьби з кашлем».
Список використаної літератури
Корисна інформація
Сила трав
ДЕТАЛЬНІШЕ6 порад щодо боротьби з кашлем
ДЕТАЛЬНІШЕНаслідки кашлю для повсякденного життя
ДЕТАЛЬНІШЕВажливість фітотерапії при лікуванні кашлю
ДЕТАЛЬНІШЕ