ІЗ ПЕРШИХ ДНІВ КАШЛЮ

КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ

Як лікувати кашель у дітей

Гербіон – це рішення природного походження для лікування сухого та вологого кашлю у дітей, що застосовується з перших днів кашлю.

більше +

Гербіон® ефективний із перших днів кашлю

ГЕРБІОН ДЛЯ ДІТЕЙ І ДОРОСЛИХ

Чому потрібно починати лікувати кашель якомога раніше?

При появі кашлю треба діяти швидко. Особливо це стосується дітей, бо вони більш схильні до розвитку ускладнень.

більше +

Типи кашлю

Важливо знати, що різні види кашлю потребують різного лікування. Особливо це стосується сухого та вологого кашлю.

більше +

 
Гербіон – це лікування для дітей та дорослих

Гербіон поєднує ефективність та безпеку, які потрібні для лікування кашлю:

Сиропи Гербіон містять натуральні екстракти рослин. Усі сиропи мають численні ефекти.  
Сироп Гербіон ісландський мох підходить дітям (після 1 року), тоді як Гербіон плющ рекомендований для дітей після 2 років.  
Ефективність та безпека Гербіону підтверджені у клінічних дослідженнях*
  Сиропи Гербіон не мають центральної дії – не впливають на мозкові центри, вони працюють місцево на слизових оболонках дихальних шляхів.
Сиропи Гербіон ісландський мох та Гербіон плющ не містять цукру, а тільки сорбіт натурального походження (виготовлений з кукурудзи).  
Сиропи Гербіон мають чудовий смак: апельсин (Гербіон сироп подорожника), чебрець (Гербіон сироп первоцвіту), лимон (Гербіон сироп ісландського моху) та меліса (Гербіон сироп плюща). Завдяки чудовому смаку сиропи сподобаються дітям, а батькам не доведеться мати справу з відмовою від прийому сиропів.  
  Форма сиропу підходить дітям. Сироп легко ковтати.

Рослинні сиропи Гербіон дозволяють ефективно та безпечно лікувати сухий та вологий кашель у дітей з перших днів його появи.

*1 Uranič N, Barbič-Žagar B. Efficacy and safety of Herbion ivy syrup in patients with cough in acute bronchitis: comparison with a competitive brand with the same composition. Krka Med Farm 2014; 26 (38): 156–162.

2 Niankovskyi SL, Yatsula MS, Babik IV et al. The effectiveness of Herbion Iceland Moss syrup in the treatment of dry cough in children. Child Health (здоровье ребенка) 2015; 7 (67): 20-5.

3 Synoverska OB, Makian SV. The effectiveness of the drug Herbion Ivy Syrup in the treatment of children with acute bronchitis. Modern paediatrics 2015; 1 (65): 50-6.

Коли консультуватися з лікарем?

Призначення лікування потребує консультації лікаря. Кашель може бути ознакою серйозної хвороби, такої як астма, алергічний риніт, це можуть бути проблеми зі шлунком і стравоходом, пневмонія, туберкульоз, кашлюк, синусит та деякі інші. Також проконсультуйтеся з лікарем, якщо у дитини виникають труднощі з диханням, у мокротинні є кров, висока температура або часте серцебиття.

ЯКЩО ДИТИНА КАШЛЯЄ, ТАКОЖ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ
  • Дитині потрібно пити достатньо рідини, наприклад, воду або чай без цукру (до 1л на добу)
    Таким чином Ви ще більше розріджуєте слиз та покращуєте відхаркування при продуктивному кашлі. У випадку сухого кашлю рідина зволожує слизову оболонку, заспокоює подразнення та полегшує сухий кашель.
  • Зволожуйте повітря у закритих приміщеннях Таким чином Ви можете підвищити вологість повітря, яким дихає дитина, що має позитивний вплив на дихальні шляхи.
  • Дитина повинна багато відпочивати.
  • Дитині потрібно уникати перебування на забрудненому та надмірно холодному повітрі.
  • Дитині потрібно уникати диму від цигарок, що додатково подразнює дихальні шляхи.

Препарати Гербіон

Гербіон ісландський мох

Гербіон ісландський мох

для заспокоєння сухого подразливого кашлю

більше +

Гербіон плющ

Гербіон плющ

для полегшення відкашлювання при вологому кашлі

більше +