РОЗБИРАЄТЬСЯ З КАШЛЕМ

КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ

Як допомогти при лікуванні кашлю у дітей

Гербіон – це рішення природного походження для лікування сухого та вологого кашлю у дітей, що застосовується з перших днів кашлю.

більше

Гербіон® розбирається з кашлем

ГЕРБІОН ДЛЯ ДІТЕЙ І ДОРОСЛИХ
Гербіон – це лікування для дітей та дорослих

Гербіон поєднує ефективність та безпеку, які потрібні для лікування кашлю:

Сиропи Гербіон містять натуральні екстракти рослин. Усі сиропи мають численні ефекти.  
Сироп Гербіон ісландський мох підходить дітям (старше 1 року), тоді як Гербіон плющ рекомендований для дітей старше 2 років.  
Ефективність та безпека Гербіону підтверджені у клінічних дослідженнях*
  Сиропи Гербіон не мають центральної дії – не впливають на мозкові центри, вони працюють місцево на слизових оболонках дихальних шляхів.
Сиропи Гербіон ісландський мох та Гербіон плющ не містять цукру, а тільки сорбіт натурального походження (виготовлений з кукурудзи).  
Сиропи Гербіон мають чудовий смак: апельсин (Гербіон сироп подорожника), чебрець (Гербіон сироп первоцвіту), лимон (Гербіон сироп ісландського моху) та меліса (Гербіон сироп плюща). Завдяки чудовому смаку сиропи сподобаються дітям, а батькам не доведеться мати справу з відмовою від прийому сиропів.  
  Форма сиропу підходить дітям. Сироп легко ковтати.

Рослинні сиропи Гербіон дозволяють ефективно та безпечно лікувати сухий та вологий кашель у дітей з перших днів його появи.

*1 Uranič N, Barbič-Žagar B. Efficacy and safety of Herbion ivy syrup in patients with cough in acute bronchitis: comparison with a competitive brand with the same composition. Krka Med Farm 2014; 26 (38): 156–162.

2 Niankovskyi SL, Yatsula MS, Babik IV et al. The effectiveness of Herbion Iceland Moss syrup in the treatment of dry cough in children. Child Health (здоровье ребенка) 2015; 7 (67): 20-5.

3 Synoverska OB, Makian SV. The effectiveness of the drug Herbion Ivy Syrup in the treatment of children with acute bronchitis. Modern paediatrics 2015; 1 (65): 50-6.

Коли консультуватися з лікарем?

Призначення лікування потребує консультації лікаря. Кашель може бути ознакою серйозної хвороби, такої як астма, алергічний риніт, це можуть бути проблеми зі шлунком і стравоходом, пневмонія, туберкульоз, кашлюк, синусит та деякі інші. Також проконсультуйтеся з лікарем, якщо у дитини виникають труднощі з диханням, у мокротинні є кров, висока температура або часте серцебиття.

ЯКЩО ДИТИНА КАШЛЯЄ, ТАКОЖ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ
  • Дитині потрібно пити достатньо рідини, наприклад, воду або чай без цукру (до 1л на добу)
    Таким чином Ви ще більше розріджуєте слиз та покращуєте відхаркування при продуктивному кашлі. У випадку сухого кашлю рідина зволожує слизову оболонку, заспокоює подразнення та полегшує сухий кашель.
  • Зволожуйте повітря у закритих приміщеннях Таким чином Ви можете підвищити вологість повітря, яким дихає дитина, що має позитивний вплив на дихальні шляхи.
  • Дитина повинна багато відпочивати.
  • Дитині потрібно уникати перебування на забрудненому та надмірно холодному повітрі.
  • Дитині потрібно уникати диму від цигарок, що додатково подразнює дихальні шляхи.

Препарати Гербіон

Гербіон ісландський мох

Гербіон ісландський мох

для заспокоєння сухого подразливого кашлю

більше

Гербіон плющ

Гербіон плющ

для полегшення відкашлювання при вологому кашлі

більше

Чому потрібно починати лікувати кашель якомога раніше?

При появі кашлю треба діяти швидко. Особливо це стосується дітей, бо вони більш схильні до розвитку ускладнень.

більше

Типи кашлю

Важливо знати, що різні види кашлю потребують різного лікування. Особливо це стосується сухого та вологого кашлю.

більше