РОЗБИРАЄТЬСЯ З КАШЛЕМ

КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ

Дихання – це життя.

Ми починаємо дихати при народженні та робимо це автоматично упродовж всього життя. Діти дихають частіше за дорослих для забезпечення організму достатньою кількість кисню.

більше

Гербіон® розбирається з кашлем

ГЕРБІОН ДЛЯ ДІТЕЙ І ДОРОСЛИХ

Дихання дозволяє клітинам і тканинам організму отримувати кисень для метаболізму, а також вивільняти у довкілля вуглекислий газ, що утворюється в результаті процесів обміну в клітинах. Клітинам потрібен кисень для процесів обміну речовин, а також вироблення тепла та енергії.

Кашель є нормальним захисним рефлексом дихальної системи. Він усуває сторонні часточки, що випадково потрапляють до дихальних шляхів під час вдиху (пил, часточки їжі). Кашель також видаляє надлишок слизу, що утворюється при запаленні клітин, що покривають внутрішню поверхню дихальних шляхів. Таким чином, кашель допомагає підтримувати здоров’я дихальних шляхів та легеневих альвеол, де відбувається газообмін.

Було підраховано, що для підтримання нормальної прохідності та функціонування дихальної системи здорова дитина повинна кашляти не менше 11 разів на добу!

Кашльові рецептори знаходяться у межах від горла до сегментарних бронхів та подразнюються хімічними та механічними подразниками. На відміну від дорослих, дихальні шляхи та нервова система дітей ще анатомічно та фізіологічно розвиваються, тому центр кашлю в дітей більш чутливий до деяких стимулів зовнішнього середовища.

Подразниками, що стимулюють кашель є: цигарковий дим, сухе повітря у закритих приміщеннях, сильні запахи (напр., парфуми), стрес (напр., коли дитина вперше іде до дитсадка), забруднення повітря...

Якщо у дитини немає температури та закладеного носа, у неї добрий сон, апетит та відсутня дратівливість, потрібно спершу знизити вплив подразників навколишнього середовища.

Більш частий та довготривалий кашель може бути ознакою захворювання.

В залежності від наявності мокроти кашель поділяється на два види:

Якщо Ви не впевнені, який тип кашлю у Вашої дитини, або Ви підозрюєте, що можуть бути ускладнення, пов’язані з кашлем, будь ласка, зверніться до лікаря.

КОЛИ ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЛІКАРЯ?
  • коли кашель не припиняється більше 7 днів,
  • при підвищеній температурі тіла більше 3 днів,
  • кашель у дітей, молодших 1 року,
  • з ускладненим або прискореним диханням,
  • якщо Ви підозрюєте, що причиною кашлю може бути стороннє тіло, що потрапило у дихальні шляхи (часто у дітей),
  • якщо при відкашлюванні у мокротинні присутня кров,
  • наявність зеленої мокроти,
  • при постійному кашлі вночі,
  • якщо симптоми не поліпшуються чи навіть погіршуються, незважаючи на лікування.

Лікар огляне пацієнта та призначить додаткові дослідження, щоб встановити причину та прийняти рішення щодо належного лікування.

Препарати Гербіон

Гербіон ісландський мох

Гербіон ісландський мох

для заспокоєння сухого подразливого кашлю

більше

Гербіон плющ

Гербіон плющ

для полегшення відкашлювання при вологому кашлі

більше

Захворювання, що супроводжуються кашлем у дітей

Кашель є симптомом багатьох захворювань, особливо він типовий для інфекцій дихальних шляхів. Діти найчастіше страждають на бронхіт, бронхіоліт, трахеїт, ларингіт.

більше

Чому потрібно починати лікувати кашель якомога раніше?

При появі кашлю треба діяти якомога швидше. Особливо це стосується дітей, які більш схильні до появи кашлю та розвитку ускладнень.

більше

Як лікувати кашель у дітей

Гербіон – це рішення природного походження для лікування сухого та вологого кашлю у дітей, що застосовується з перших днів кашлю.

більше