РОЗБИРАЄТЬСЯ З КАШЛЕМ

ПРО КАШЕЛЬ

Лікування кашлю

Рослинні сиропи є першим вибором для лікування сухого і вологого кашлю. Натуральні інгредієнти, що входять до складу сиропів, мають широкий спектр дії, що дозволяє безпечно та ефективно лікувати кашель з перших днів його появи.

більше

Гербіон® розбирається з кашлем

ГЕРБІОН ДЛЯ ДІТЕЙ І ДОРОСЛИХ

Рослинні препарати: перший вибір для лікування кашлю

МНОЖИННІ ЕФЕКТИ

для ефективного лікування кашлю (вплив як на причини так і на симптоми)

БЕЗПЕЧНИЙ ВИБІР

низька частота побічних ефектів

без шкідливої взаємодії

ПРИ ГОСТРИХ РЕСПІРАТОРНИХ ІНФЕКЦІЯХ І КАШЛІ

від помірних до серйозних інфекцій (у комплексному лікуванні)

Сиропи, що не взаємодіють з іншими лікарськими засобами, можуть використовуватись як частина комплексного лікування з іншими препаратами (напр., антибіотиками, антипіретиками тощо).


Для лікування сухого кашлю використовується препарат, що зменшує запалення та подразнення, заспокоює кашель. Однак при вологому (продуктивному) кашлі потрібно приймати препарат, що покращує відхаркування мокроти.


Сухий та продуктивний кашель відрізняються причинами виникнення та наявністю мокроти. Саме тому вони потребують різного підходу до лікування та різних препаратів: протикашльові або відхаркувальні препарати. Протикашльові препарати використовуються для полегшення та пом’якшення сухого кашлю. Відхаркувальні препарати використовуються для розрідження густого бронхіального слизу (мокроти), що має виводитись з дихальних шляхів за допомогою кашльового рефлексу.

Протикашльові препарати

Протикашльові препарати – препарати, що використовуються для полегшення або пригнічення сухого та подразливого кашлю.

Рослинні препарати діють на слизові оболонки дихальних шляхів, вони утворюють на слизовій оболонці рота та глотки захисний шар, що захищає їх від подразнення. Цей захисний шар заспокоює сухий кашель.

Синтетичні потикашльові препарати (напр., бутамірату цитрат) впливають на центр кашлю у головному мозку. Таким чином вони зупиняють кашльовий рефлекс та припиняють сухий та подразливий кашель.

Відхаркувальні препарати

Відхаркувальні препарати стимулюють виділення слизу (секретолітичний ефект), а також розчиняють та пом’якшують мокроту (муколітичний ефект), що накопичується у легенях та інших відділах дихальних шляхів. Мокрота стає рідкою і тому краще виводиться та відхаркується. Відхаркувальні препарати також розслаюбляють м’язи бронхів (спазмолітичний ефект), завдяки чому полегшують дихання.

Деякі відхаркувальні препарати, такі як сироп Гербіон плющ, мають усі три ефекти, що допомагає покращенню відхаркування та дихання.

Відхаркувальні препарати також можуть містити складові природного та синтетичного походження.


Обережно!
Одночасний прийом протикашльових та відхаркувальних препаратів не лише недоцільний, а і небезпечний! Протикашльові препарати можуть викликати небезпечне накопичення слизу у дихальних шляхах внаслідок послаблення кашльового рефлексу.

Рослинні сиропи Гербіон дозволяють ефективно та безпечно лікувати сухий та вологий кашель у дітей з першого дня його появи.

ЩО МОЖНА РОБИТИ ПРИ КАШЛІ
  • Вам потрібно пити достатньо рідини, наприклад, води або чаю без цукру (2-3 л на добу для дорослих та до 1 л для дітей)
    Таким чином Ви ще більше розріджуєте слиз та покращуєте відхаркування при вологому кашлі. З іншої сторони, при сухому кашлі рідина зволожує слизову оболонку, заспокоює подразнення та полегшує сухий кашель.
  • Зволожуйте повітря у закритих приміщеннях
    Таким чином Ви можете підвищити вологість повітря, яким дихаєте, що чинить позитивний вплив на дихальні шляхи.
  • Ви можете використовувати домашні лікувальні засоби (напр., мед)
  • Багато відпочивайте
  • Уникайте перебування на забрудненому чи дуже холодному повітрі
  • Уникайте диму від цигарок, що додатково подразнює дихальні шляхи.

Гербіон для лікування кашлю

Гербіон – перша допомога при кашлі. Сиропи Гербіон, що мають численні ефекти, заспокоюють сухий кашель та полегшують відхаркування при вологому кашлі.

більше

Безпечні лікарські засоби

Сиропи Гербіон містять рослинні складові природнього походження. Щоб бути зареєстрованими як безрецептурні лікарські засоби, сиропи повинні відповідати кільком національним процедурам та вимогам.

більше