РОЗБИРАЄТЬСЯ З КАШЛЕМ

ПИТАННЯ, ЩО ЧАСТО ЗАДАЮТЬСЯ

КОЛИ ТРЕБА ПОЧИНАТИ ЛІКУВАННЯ КАШЛЮ У ДІТЕЙ?

Кашель може погіршити перебіг хвороби, якщо його вчасно не лікувати! У майже 12% дітей*, що кашляють, розвиваються ускладнення, наприклад, такі як бронхіт та пневмонія. Тому дуже важливо починати лікування одразу після визначення типу кашлю та його причини. По-перше, інтенсивність сухого або вологого кашлю зменшиться. По-друге, також зменшується імовірність виникнення ускладнень, що пов’язані з кашлем. Нарешті, тривалість кашлю і захворювання буде коротша. Це буде мати позитивний вплив на загальний стан здоров’я пацієнтів та їх щоденні справи.

* Worrall G. Acute cough in children. Can Fam Physician. 2011; 57: 315-8.

ЧИ МОЖНА РОЗПОЧИНАТИ ПРИЙОМ СИРОПІВ ГЕРБІОН ОДРАЗУ ПРИ ПЕРШИХ СИМПТОМАХ ХВОРОБИ?

Звичайно! Гербіон пропонує ефективне рішення для сухого та вологого кашлю вже з перших днів захворювання у дітей та дорослих внаслідок комплексної дії активних рослинних складових.

ЧИ ПІДХОДИТЬ ГЕРБІОН ДЛЯ ДІТЕЙ?

Звичайно! Гербіон – це природне рішення рішення для лікування сухого та продуктивного кашлю у дітей, вже з перших днів кашлю.

Гербіон сироп ісландського моху та Гербіон сироп плюща підходять для дітей від 1 та 2 років, відповідно. Гербіон сироп подорожника та Гербіон сироп первоцвіту підходять для дітей з 2 та 4 років, відповідно.

Сиропи містять натуральні рослинні екстракти. Також вони мають чудовий смак, а деякі з них не містять цукру (Гербіон сироп ісландського моху та Гербіон сироп плюща). Нарешті, дуже важливо, що фармакологічна форма сиропу є прийнятною для дітей.
Дізнайтесь більше про кашель у дітей та виберіть Гербіон, що підходить Вашій дитині.

ЧОМУ ГЕРБІОН СИРОП ПЛЮЩА НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ДІТЯМ ВІКОМ ДО 2 РОКІВ?

Гербіон сироп плюща розроблений та виготовлений відповідно до правил ЕАЛС, які не рекомендують використовувати сухий екстракт листя плюща для дітей у віці до 2 років у зв'язку з можливим загостренням респіраторних симптомів. Будь ласка, зверніться до лікаря, котрий допоможе Вам обрати відповідне лікування кашлю для Вашої дитини.

ЧОМУ ВИБИРАТИ ГЕРБІОН СЕРЕД ІНШИХ СИРОПІВ ВІД КАШЛЮ?

Гербіон є правильним вибором для лікування кашлю, тому що це - ефективні сиропи з рослинної сировини, що мають комплексну дію для лікування сухого або вологого кашлю при більшості респіраторних захворювань. Продуктивний кашель потребує іншого підходу, ніж сухий. Гербіон це знає! Різні активні інгредієнти в сиропах Гербіон мають різні механізми дії, що відповідають типу кашля.

Наприклад: Гербіон сироп плюща для вологого кашлю містить екстракт листя плюща, який усуває спазм бронхів (спазмолітична дія), збільшує вироблення рідини (секретолітичний ефект) і зменшує в'язкість мокроти (муколітичний ефект). Тож, покращується відхаркування. З іншого боку, активні компоненти, що входять до складу Гербіон сиропу ісландського моху містять слизові полісахариди, які покривають слизову оболонку верхніх дихальних шляхів і тим самим заспокоюють сухий, подразливий кашель.

ЯК ДОВГО ТРИВАЄ ЛІКУВАННЯ СИРОПАМИ ГЕРБІОН?

Кашель найчастіше є наслідком вірусних інфекцій. За таких обставин обов’язково необхідно проконсультуватися з лікарем, а ми пропонуємо.