РОЗБИРАЄТЬСЯ З КАШЛЕМ

ГЕРБІОН ДЛЯ ЛІКУВАННЯ КАШЛЮ

Безпечні лікарські засоби

Сиропи Гербіон містять рослинні складові природнього походження. Щоб бути зареєстрованими як безрецептурні лікарські засоби, сиропи повинні відповідати кільком національним процедурам та вимогам.

більше

Гербіон® розбирається з кашлем

ГЕРБІОН ДЛЯ ДІТЕЙ І ДОРОСЛИХ

Для виведення на ринок ефективних та безпечних лікарських препаратів рослинного походження слід пройти сувору процедуру відповідності науковим методам дослідження та правилам регулюючих установ.

Люди у всьому світі користувалися природньою силою рослин для лікування кашлю упродовж століть. Незважаючи на розробку нових лікарських засобів шляхом хімічного синтезу, лікарські рослинні препарати повертаються до традиційної медицини. Науковий і технічний прогрес позначився і на сучасній фітотерапії, він підтвердив її ефективність і безпеку відповідно до суворих наукових вимог. Таким чином, сучасні рослинні ліки стали еквівалентними синтетичним лікам з точки зору профілактики та полегшення певних медичних проблем, в тому числі й кашлю.

Також сиропи Гербіон мають клінічно доведену ефективність та безпеку, що було продемонстровано у клінічних випробуваннях і міжнародних дослідженнях. Ці дані було опубліковано у монографіях ЄАЛЗ, ВООЗ та ЄНАФ.

Вже під час вибору рослинних інгредієнтів для ліків вважається, що деякі рослини більш підходять для зняття сухого кашлю (наприклад, ісландський мох, подорожник, мальва), тоді як інші є більш придатними для полегшення відхаркування (плющ, первоцвіт, чебрець). Гербіон дотримується рекомендацій європейських та інших світових монографій та представляє різні сиропи для різних видів кашлю.

Окрім відомих механізмів дії, важливим є також рівень безпеки інгредієнтів, що входять до складу сиропів Гербіон. Сиропи Гербіон добре переносяться, мають низьку частоту взаємодії з іншими лікарськими засобами, і можуть бути використані в комплексній терапії разом з антибіотиками та іншими ліками.

Безпека сиропів Гербіон забезпечується шляхом дотримання найвищих стандартів якості на всіх етапах виробництва. Трави та екстракти виробляються відповідно до принципів доброї виробничої практики (GMP), доброї сільськогосподарської практики (GACP) та інших суворих правил, що застосовуються до лікарських засобів. Усі етапи створення сиропів Гербіон - від вирощування лікарських рослин до виготовлення сиропів, відбуваються в європейських країнах.

Лікарські трави додатково аналізуються, перш ніж вони використовуються при виробництві сиропів. Трави/екстракти контролюються на наявність пестицидів, мікотоксинів, важких металів (Pb, Cd, Hg), мікробіологічну якість та аналіз.

Всі ці виміри забезпечують якість і кінцеву продукцію відповідно до специфікації. Сиропи Гербіон є безпечним вибором для лікування сухого та вологого кашлю, а також найбільш розповсюджених хвороб органів дихання. Вони безпечні для всієї родини, в тому числі для дітей віком від 1року (Гербіон ісландський мох).

Препарати Гербіон

Гербіон ісландський мох

Гербіон ісландський мох

для заспокоєння сухого подразливого кашлю

більше

Гербіон плющ

Гербіон плющ

для полегшення відкашлювання при вологому кашлі

більше

Чому потрібно починати лікувати кашель якомога раніше?

При появі кашлю треба діяти якомога швидше. Особливо це стосується дітей, які більш схильні до появи кашлю та розвитку ускладнень.

більше

Як лікувати кашель у дітей

Гербіон – це рішення природного походження для лікування сухого та вологого кашлю у дітей, що застосовується з перших днів кашлю.

більше